سایر خدمات

کوپن

ما در زرین پلاس، کوپن‌های اختصاصی محبوبی مانند اسنپ و فیدیبو ... را برای شما فراهم کرده‌ایم. برای دریافت این کوپن‌های تخفیف، کافی است در صفحه اصلی، گزینه کوپن را بررسی کنید.

شارژ و بسته اینترنت

شما می‌توانید شارژ و بسته اینترنت مورد نیاز خود را مستقیماً با استفاده از کارت بانکی خود خریداری کنید، یا از کش بک‌هایی که دریافت کرده‌اید، بدون پرداخت هزینه استفاده کنید.

برداشت نقدی

می‌توانید مبلغ جمع شده از کش بک‌ها را به حساب بانکی خود انتقال داده و نقداً دریافت کنید. برای این کار، در قسمت پروفایل، اطلاعات خود را تکمیل کنید و شماره کارت و شبای خود را برای دریافت پاداش نقدی وارد کنید.

پرداخت عوارض

شما می‌توانید از تخفیف‌هایی که در زمان خریدهای همیشگی خود دریافت کرده‌اید، برای پرداخت هزینه‌های مرتبط با خودروی خود، مانند عوارض جاده‌ای، طرح روزانه و ... استفاده کنید.

جایزه بزرگ

برنده خوش شانس ما باش! به عنوان عضو خانواده زرین پلاس، می‌توانید کش بک‌های خود را به شانس قرعه‌کشی برای برنده شدن جوایز بزرگی مانند PS5، Samsung Galaxy S23 Ultra و ... تبدیل کنید. فقط کافی است بعد از انجام خرید های روزمره از فروشگاه های زرین پلاسی وارد بخش "کوپن‌ها" شوید و شانس قرعه‌کشی را تهیه کنید.