کش بک
هر بار که از فروشگاه‌های طرف قرارداد زرین پلاس خرید می‌کنید، تا ۲۵درصد از مبلغ خرید به شما باز می‌گردد. این کش بک برای همه‌ی خریدها، از خریدهای روزمره تا خرید کالاهای گران‌قیمت، در دسترس است و کاملاً رایگان و بدون محدودیت استفاده می‌شود.
web banner 2 cashback 1 e1709454093476

مرحله ۱

مرحله ۲

مرحله ۳

مرحله ۴

نصب و لاگین

اپلیکیشن زرین پلاس را می‌توانید به صورت مستقیم از سایت یا از اپ استورها دانلود و نصب کنید. سپس با استفاده از شماره تلفن همراه خود وارد برنامه شوید. پس از ارسال شماره تلفن، صبر کنید تا کد تایید برای شما پیامک شود.

Phone Mockups 2 e1709458188611
Phone Mockups 1

ثبت کارت بانکی شما

هنگام ورود  برای ثبت تراکنش‌ها، باید کارت بانکی خود را اضافه کنید.  وارد بخش “کارت‌ها” شده و شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود را وارد کنید. شما می‌توانید تا ۱۰ کارت بانکی را اضافه کرده و تراکنش‌های خود را با هر یک از آن‌ها داشته باشید.

پیدا کردن فروشگاه‌ها

برای دریافت کش بک، روی “جستجوی فروشگاه” یا “نقشه” کلیک کنید. سپس اطلاعات کاملی از فروشگاه‌ها نمایش داده می‌شود، از جمله آدرس، ساعت کاری و فاصله تا موقعیت شما. همچنین میتوانید روی صنف مورد نظر کلیک کنید تا لیست فروشگاه‌های مرتبط را ببینید.

Phone Mockups 5
Phone Mockups 6

خرید

بعد از پیدا کردن فروشگاه، با استفاده از کارت بانکی ثبت شده در اپ، خریدهای خود را از این فروشگاه‌ انجام دهید.

برداشت (نقدی یا تبدیل)

هر چه تعداد خریدهای شما بیشتر شود، مبلغ موجود در کیف پول شما نیز افزایش می‌یابد. شما می‌توانید با آن شارژ، بسته اینترنت، یا کوپن تخفیف تهیه کنید. همچنین امکان برداشت نقدی از کیف پول را نیز دارید.

Phone Mockups 7
Group 931 1 1

نصب اپ

برای دریافت اعتبار و استفاده از  خدمات، اپ زرین پلاس  رو نصب کنین .اپ رو از تمامی استورهای معتبر میتونین دریافت کنین. برای گوشی های IOS  میتوانین از نسخه تحت وب استفاده کنید.

icon نصب رایگان اپ

96ea1ab8f06fe7b9d88477c811dcab3e removebg preview